top of page

Tolga Okutan

Kariyer Danışmanı

Verdiği Danışmanlıklar

Kariyer Danışmanlığı, Benden Ne Olur?, Tercih Danışmanlığı, Tercih Listesi Değerlendirme, Üniversite Öğrencileri İçin Kariyer Planlama, Yıl Boyu Bire Bir Genç – Aile Danışmanlık Paketi, Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Kısa Özgeçmiş

2000 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi PDR bölümünden mezun oldum. 22 yıldır rehber öğretmen olarak çalışmaktayım. Daha önce Harmantepe İlköğretim Okulu, Yenilevent Lisesi, Behçet Kemal Çağlar Anadolu Lisesi,Beşiktaş Dilko Dershanesinde rehber öğretmen olarak görev yaptım. İstanbul Aydın Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesinde tercih ve kariyer danışmanı olarak görev yaptım. Halen Behçet Kemal Çağlar Anadolu Lisesinde rehber öğretmen olarak görev yapıyorum. Kariyer danışmanlığı ve tercih danışmanlığı sertifikaları, duygusal zeka, zeka oyunları, problem odaklı grup etkileşimi, planlı okul gelişim modeli, TKY testi gibi pek çok sertifika aldım.

Tolga Okutan

Akademik Geçmiş

Atatürk Üniversitesi - Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2000)

İş Deneyimi

Harmantepe İlköğretim Okulu (2000-2005)
Yenilevent Lisesi (2005-2013)
Dilko Dershanesi (2013-2014)
Behçet Kemal Çağlar Anadolu Lisesi (2013 - …)

Aldığı Eğitimler

Kariyer ve Tercih Danışmanlığı (Genç Kariyer Akademisi 12 hafta- 2014), Stres Yönetimi (2013), Masal Anlatıcılığı (Yakın Doğu Üniversitesi-2017),Teropatik Kartlar (Bahçeşehir Üniversitesi-2017).

bottom of page