top of page
Adsız tasarım (51).png

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitim süresinde herhangi bir sorunla karşılaşırsam nasıl destek alabilirim?

Sitemizin Bize Ulaşın kısmındaki formu doldurarak, egitim@youcademy.com.tr adresine e-posta göndererek, 0544 332 78 08 numaralı Whatsapp Destek Hattı ile ya da sosyal medya hesaplarımızdan sizlere destek olmaktayız. 

Satın aldığım programları izleyebilmem için bir süre kısıtlamam var mı?

Birçok program için süre kısıtlaması olmadan satın aldıktan sonra istediğiniz zaman ve sürede videoları izleyebilirsiniz. Bununla birlikte bazı paket program ve eğitimlerin sınırlı süresi bulunmaktadır. Programların süre sınırlaması kendi detaylarında bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için: egitim@youcademy.com.tr

Ödeme yöntemi seçenekleri nelerdir?

Başvuru adımının sonunda IBAN numarası ile ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.


Kredi kartı ile ödemelerde taksit seçenekleri de mevcuttur.

*Bankanız ve İyzico üyeliğinize bağlı olarak taksit seçenekleri değişiklik göstermektedir.

Bu programların sonunda sertifika kazanıyor muyum?

Birçok eğitim programımızda katılımınıza dair rozet kazanma sistemimiz bulunmaktadır. Uzun dönemli bazı paket programlarda eğitim sonundaki sınavdan geçilmesi halinde sertifika verilmektedir.

Öğrenciler ve eğitimciler için olan programlarda hedef kitle kimleri kapsamaktadır?

Başta tüm lise ve üniversite öğrencileri ve eğitimciler olmak üzere kariyer konusunda kaygı duyan ya da kendini geliştirmek isteyen herkes hedef kitlemiz kapsamındadır.

Satın aldığım programları iptal edebiliyor muyum?

GKA Kariyer Eğitim Platformu'nda satın aldığınız eğitimlerin iptali olmamaktadır ancak programa dahil edilmemiş başvuruların iptali için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Programlara kayıt olma süreci nasıl oluyor?

İstediğiniz programa dahil olabilmek için öncelikle sitemize üye olmanız gerekir. Sitemizdeki üye kaydı işlemini tamamladıktan sonra sonra ilgili programın katıl butonuna tıklayın ve bilgilerinizi girin. En son ödeme adımını da tamamlayarak programlara kayıt olabilirsiniz.

SSS: SSS
bottom of page