top of page

Sıfırdan Video Eğitim Satın Alımı (Detaylı)

Bu içerikte siteye ilk kez kayıt yapıp eğitim satın almayı ve devamında eğitimi izleme aşamalarını göreceksiniz. (Sorun yaşadığınız başlığa tıklayarak içeriğine gidebilirsiniz.)


Aşamalar:


1. Siteye Kayıt Olma ve Giriş Yapma


Siteye ilk defa Kayıt Olacaklar ya da Giriş Yapmakta Sorun Yaşıyorum...


 

Masaüstü: 

Mobil:


1) Sağ üstte bulunan menü tuşuna tıklayın:

2) Sağ üstte bulunan giriş yap butonuna tıklayın:


3) İlk kez giriş veya kayıt için


İlk kez giriş yapacaksanız kaydolun butonuna tıklayın, daha önce kayıt olduysanız kayıt olduğunuz hesap bilgilerinize (Facebook, Google, Diğer) göre ilgili butona tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

4) Üye Menüsü

Giriş yaptıktan sonra "Giriş Yap" butonunun bulunduğu yerde isminiz yazar. İsminize tıklamanız halinde aşağıdaki görselde olduğu gibi üye menüsü açılır. Bu menü üzerinden satın aldığınız eğitimlere gidebilir, oluşturduğunuz randevularınızı kontrol edebilirsiniz.
 

2. Video Eğitim İçeriğini Satın Alma İşlemi


1) Video Eğitim Sayfası


Satın Almak İstediğiniz Video Eğitim Sayfasına Gelin:


Sağ tarafta bulunan Paket Eğitim ve Eğitimlere Git butonlarından satın alabileceğiniz video eğitimlere ulaşabilirsiniz.


 

2) Video Eğitim Listesi ve Aradığınız İçerik


Satın alabileceğiniz video eğitimler burada bulunur, ihtiyacınıza yönelik video eğitimi seçin ve Hemen Kaydol butonuna tıklayın.

Eğitim ilginizi çekti ancak detaylarını öğrenmek istiyorsanız Hemen Kaydolun butonuna tıklayarak eğitimin detaylı sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

3) Video Eğitim Listesi ve Aradığınız İçerik


Eğitimi satın almak için açılan sayfada sağ tarafta bulunan Hemen Kayıt Olun butonuna tıklayın.


Açılan bu sayfada ilgili eğitimin detaylarına ulaşabilir, konu başlıklarını inceleyebilir, sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz. 

4) Siteye Kayıt Olma İşlemi


İlgili Hemen Kayıt Olun butonuna tıkladığınızda siteye üye olmadıysanız üye olmanız için giriş paneli açılır. Bu işlem için makalenin ilk başlığı olan Siteye Kayıt Olma ve Giriş Yapma ( buraya tıklayarak gidebilirsiniz) içeriğini takip edin.Eğer siteye giriş yaptıysanız (sağ üstte bulunan Giriş Yap kısmında isminiz yazıyor ise) 5.adıma devam edebilirsiniz.


 

5) Satın Alım İşlemi Öncesi Gerekli Bilgileri Tamamlama


Bu aşamada satın alım için gerekli bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

a) Ödeme Seçenekleri:

İyzico (Kredi Kartı veya Banka Kartı ile Ödeme İçin):


İnternetten alışveriş deneyimini hem alıcılar hem de satıcılar için kolaylaştıran bir finansal teknolojiler şirketidir. Günümüzde internet ödemelerinde Türkiye'de en çok tercih edilen Sanal POS firmalarından biridir. Detaylı Bilgi İçin: www.iyzico.com


Havale ile Ödeme:


Seçmeniz halinde sonraki aşamada çıkacak ilgili hesap bilgilerine ilgili tutarı göndererek onay işlemini tamamlayabilirsiniz. Genellikle 1-2 iş günü içerisinde talebiniz onaylanır, eğitimi izlemeye başlayabilirsiniz. (Onaylandıktan sonra size bir onay maili gelecektir.)

b) Kupon Kullanımı:

Sağ tarafta bulunan kupon kodu girme kısmından kuponunuzu uygulayabilir, ilgili eğitimde fiyat indirimi elde eedebilirsiniz. (Kuponlar genellikle tek kullanımlık ve sınırlı sayıda olmaktadır.)


c) Başvuru bilgilerinizi Girmek:

Sisteme giriş yapmanın yanı sıra gerçek bir kişi olduğunuzu anlamamız için eğitime başvuru bilgilerinizi girmeniz gerekir.

Tüm kısımları doldurduktan sonra satın al butonuna tıklayın.


6) Satın Alım İşlemi


Seçmiş olduğunuz ödeme yöntemine göre satın alım sayfası açılır.


  1. İyzico: Bu ödeme şeklinde İyzico'nun kendi sistemine ait olan bir pop-up açılır, online ödeme ile eğitimi satın alabilirsiniz.

  2. Havale: Hesap bilgilerine ilgili tutarı göndererek onay işlemini tamamlayabilirsiniz. Genellikle 1-2 iş günü içerisinde talebiniz onaylanır, eğitimi izlemeye başlayabilirsiniz. (Onaylandıktan sonra size bir onay maili gelecektir.)

Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra eğitimi izlemeye başlayabilirsiniz.

 

3. Satın Alınan Video Eğitime Ulaşma


Yeni satın aldığım ya da izlemeye devam etmek istediğim video eğitimlerime nasıl ulaşırım: 

Masaüstü:


1) Giriş yapmadıysanız giriş yapın, sağ tarafta isminiz gözüküyorsa 2. adıma geçebilirsiniz


2) Giriş butonu isminizle değiştikten sonra isminizin üzerine gelerek menüyü açın:3) Video Eğitimlerim butonuna tıklayarak satın aldığınız eğitimlere göz atın, kaldığınız yerden devam edin:Not: Süresi bitmemiş eğitimleri Bitti butonundan ulaşabilirsiniz. 

Mobil:


1) Sisteme giriş yaptığınızdan emin olun.

(Giriş yapmak için sağ üstte bulunan Menü Tuşu > Giriş Yap adımlarını tamamlayarak menüde isminizin göründüğünden emin olun.)

2) Giriş Yap butonunun bulunduğu yerde isminiz yazıyorsa üstüne tıklayarak üye menüsüne ulaşabilirsiniz. Ardından video eğitimlerime tıklayarak aktif eğitimlerinize ulaşabilirsiniz.
 

Bu içerik size yardımcı oldu mu?

  • Evet

  • Hayır42 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Komentarze


Komentowanie zostało wyłączone.
bottom of page