top of page

Hakan Şahintürk

Kariyer Danışmanı

Verdiği Danışmanlıklar

Kariyer Danışmanlığı, Benden Ne Olur?, Tercih Danışmanlığı, Tercih Listesi Değerlendirme, Üniversite Öğrencileri İçin Kariyer Planlama, Yıl Boyu Bire Bir Genç – Aile Danışmanlık Paketi

Kısa Özgeçmiş

Ben Hakan ŞAHİNTÜRK. Pamukkale Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden 2007 yılında mezun oldum. 13 yıldır aktif olarak çalışıyorum. Nazmi Arıkan Fen Bilimleri, Çözüm Dershanesi ve Bahçeşehir Koleji çalıştığım başlıca kurumlar. Eğitim Yöntemi, Liderlik, Kariyer Planlama, Tercih Danışmanlığı, Yönetim-Organizasyon, Kuşak Araştırmaları gibi alanlara ilgi duyuyorum ve çeşitli eğitimler aldım. Kariyer Planlama, Koçluk ve Tercih Danışmanlığı üzerine yoğunlaşıp bireysel veya grup danışmanlığı şeklinde küçük gruplarda çalışmak istiyorum. Doğa Okullarına ilgi duyuyorum.

Hakan Şahintürk

Akademik Geçmiş

Pamukkale Üniversitesi - Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2007)

İş Deneyimi

Çözüm Dershanesi 6 yıl,
Fen Bilimleri (Temel Lise 1 yıl, Anadolu Lisesi 1 yıl, Fen Lisesi 1 yıl)
Bahçeşehir Koleji (Fen ve Teknoloji Lisesi 2 yıl, Anadolu Lisesi 2 yıl)
Bursa Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi (2020'den beri)

Aldığı Eğitimler

Prof. Dr. Turgay Biçer - Koçluk ve Mentorluk, Prof. Dr. ERHAN Erkut - Kariyer Planlama, Prof. Dr. Acar Baltaş - Liderlik, Doğan Cüceloğlu - İletişim Çatışmaları, Polat Doğru - Etkili Öğretmen Olmak, Nurdoğan Arkış - Empati, Nur Erdem Özeren - Kariyer Planlama, Tercih Danışmanlığı, Sadık Gültekin - Hayatımız Sınav seminer ve konferanslarına katıldım.
MEF, Işık, Kültür, İstanbul Aydın, İstanbul Ticaret, Bahçeşehir, Kadir Has Üniversitelerinin Rehber Öğretmenlere yönelik Tercih Danışmanlığı, Sınav Kaygısı, Kariyer Planlama, Eğitimde Yeni Yaklaşımlar, Teknoloji Bağımlılığı gibi seminerlerine katıldım.

bottom of page