top of page

Danışman A

Kariyer Danışmanı

Verdiği Danışmanlıklar

Kariyer Danışmanlığı, Tercih Danışmanlığı, Tercih Listesi Değerlendirme, Üniversite Öğrencileri İçin Kariyer Planlama, Yıl Boyu Bire Bir Genç – Aile Danışmanlık Paketi, Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Kısa Özgeçmiş

Bakü Devlet Üniversitesi Sosyal İlimler ve Psikoloji Fakültesi mezunuyum.Yüksek Lisansımı Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yaptım.

Aktif olarak yaklaşık 13-14 yıldır çalışıyorum. Mezun olduktan sonra özel bir rehabilitasyon merkezinde aile terapistliği yaptım. İlkokul, ortaokul, lise gibi tüm kademelerde rehber öğretmen ve psikolojik danışman olarak görev aldım. Şu anda halen İstanbul Üsküdar’da kamuda rehber öğretmen ve psikolojik danışman olarak çalışmaktayım.

Aile Danışmanlığı, Bireysel Davranışçı Terapi eğitimi, EMDR, Kariyer ve Tercih Danışmanlığı, Oyun Terapistliği, Cinsel Terapi ,Bağımlılıkla Mücadele eğitimleri, Yaratıcı Drama, İşaret Dili eğitimi, Masal Anlatıcılığı eğitimi, Özel Eğitimde Bütünleştirme, kapsayıcı eğitim gibi birçok eğitim alarak kendimi geliştirmeye çalıştım. Özellikle kariyer ve tercih danışmanlığı, farklı aile eğitimlerini hem velilere hem eğiticilere yönelik formatör olarak yapmaktayım. Halk Eğitime bağlı iletişim kursları açıyorum.

Danışman A

Akademik Geçmiş

Bakü Devlet Üniversitesi - Sosyal İlimler ve Psikoloji Fakültesi (2005)
Yüksek Lisans: Afyon Kocatepe Üniversitesi

İş Deneyimi

Özel Rehabilitasyon Merkezi (1 yıl)
Derbent Değiş İlkokulu (1 yıl)
Konya Ticaret Lisesi (1 yıl)
Lalebahçe İlköğretim Okulu (1 yıl)
Şırnak İdil ilköğretim Okulu (3 yıl)
Üsküdar İmam Hatip Ortaokulu (7 yıl)
Üsküdar İlçe Milli Eğitim Arge (1 yıl)
Çamlıca Kız Anadolu Lisesi (1 yıl)
Halk Eğitimde aralıklarla iletişim kursları
Üsküdar İmam Hatip Ortaokulu (Halen)

Aldığı Eğitimler

MEB’e bağlı 450 saatlik Aile Danışmanlığı (2021), Kariyer ve Tercih Danışmanlığı (2015), BDT- cinsel terapi- oyun terapisi Çevrimiçi Terapi Merkezi (2021)

bottom of page