top of page

Video Eğitim İçeriğini Satın Alma İşlemi1) Video Eğitim Sayfası


Satın Almak İstediğiniz Video Eğitim Sayfasına Gelin:


Sağ tarafta bulunan Paket Eğitim ve Eğitimlere Git butonlarından satın alabileceğiniz video eğitimlere ulaşabilirsiniz.


 

2) Video Eğitim Listesi ve Aradığınız İçerik


Satın alabileceğiniz video eğitimler burada bulunur, ihtiyacınıza yönelik video eğitimi seçin ve Hemen Kaydol butonuna tıklayın.

Eğitim ilginizi çekti ancak detaylarını öğrenmek istiyorsanız Hemen Kaydolun butonuna tıklayarak eğitimin detaylı sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

3) Video Eğitim Listesi ve Aradığınız İçerik


Eğitimi satın almak için açılan sayfada sağ tarafta bulunan Hemen Kayıt Olun butonuna tıklayın.


Açılan bu sayfada ilgili eğitimin detaylarına ulaşabilir, konu başlıklarını inceleyebilir, sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz. 

4) Siteye Kayıt Olma İşlemi


İlgili Hemen Kayıt Olun butonuna tıkladığınızda siteye üye olmadıysanız üye olmanız için giriş paneli açılır. Bu işlem için makalenin ilk başlığı olan Siteye Kayıt Olma ve Giriş Yapma ( buraya tıklayarak gidebilirsiniz) içeriğini takip edin.Eğer siteye giriş yaptıysanız (sağ üstte bulunan Giriş Yap kısmında isminiz yazıyor ise) 5.adıma devam edebilirsiniz.


 

5) Satın Alım İşlemi Öncesi Gerekli Bilgileri Tamamlama


Bu aşamada satın alım için gerekli bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

a) Ödeme Seçenekleri:

İyzico (Kredi Kartı veya Banka Kartı ile Ödeme İçin):


İnternetten alışveriş deneyimini hem alıcılar hem de satıcılar için kolaylaştıran bir finansal teknolojiler şirketidir. Günümüzde internet ödemelerinde Türkiye'de en çok tercih edilen Sanal POS firmalarından biridir. Detaylı Bilgi İçin: www.iyzico.com


Havale ile Ödeme:


Seçmeniz halinde sonraki aşamada çıkacak ilgili hesap bilgilerine ilgili tutarı göndererek onay işlemini tamamlayabilirsiniz. Genellikle 1-2 iş günü içerisinde talebiniz onaylanır, eğitimi izlemeye başlayabilirsiniz. (Onaylandıktan sonra size bir onay maili gelecektir.)

b) Kupon Kullanımı:

Sağ tarafta bulunan kupon kodu girme kısmından kuponunuzu uygulayabilir, ilgili eğitimde fiyat indirimi elde eedebilirsiniz. (Kuponlar genellikle tek kullanımlık ve sınırlı sayıda olmaktadır.)


c) Başvuru bilgilerinizi Girmek:

Sisteme giriş yapmanın yanı sıra gerçek bir kişi olduğunuzu anlamamız için eğitime başvuru bilgilerinizi girmeniz gerekir.

Tüm kısımları doldurduktan sonra satın al butonuna tıklayın.


6) Satın Alım İşlemi


Seçmiş olduğunuz ödeme yöntemine göre satın alım sayfası açılır.


  1. İyzico: Bu ödeme şeklinde İyzico'nun kendi sistemine ait olan bir pop-up açılır, online ödeme ile eğitimi satın alabilirsiniz.

  2. Havale: Hesap bilgilerine ilgili tutarı göndererek onay işlemini tamamlayabilirsiniz. Genellikle 1-2 iş günü içerisinde talebiniz onaylanır, eğitimi izlemeye başlayabilirsiniz. (Onaylandıktan sonra size bir onay maili gelecektir.)

Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra eğitimi izlemeye başlayabilirsiniz.Bu içerik size yardımcı oldu mu?

  • Evet

  • Hayır6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page